XXVI. Épületgépészeti Szakmai Nap és Szakkiállítás

A kormányzati operatív törzs ajánlását elfogadva a koronavírus járvány terjedésének megelőzése, a Debreceni Egyetem hallgatói és dolgozói egészségi állapotának védelme érdekében Tanszékünk a XXVI. Épületgépészeti Szakmai Nap rendezvényt sajnálattal lemondja.

Kedves Kollégák!
Örömmel tudatjuk, és egyben figyelmükbe ajánljuk, hogy 2020. május 7-én immár 26. alkalommal kerül megrendezésre Debrecenben az Épületgépészeti Szakmai Nap és Szakkiállítás.

Rendezvényünkön számos cég képviselteti magát, többek közt a lég-klímatechnika, fűtéstechnika, vízellátás, szabályozás- és méréstechnika, épületgépészeti rendszerek automatizálása szakterületekről.
Az Épületgépészeti Szakmai Napon a kiállító cégek képviselőivel személyesen is találkozhatunk.
A mindenki számára ingyenesen látogatható Kiállítás megnyitója 9:00 órakor kezdődik.

A Szakmai Napon 10:00-17:00 óra közt színvonalas szakmai előadások hangzanak el, melyeken a részvétel díjmentes.

Helyszín: Debreceni Egyetem Műszaki Kar (4028 Debrecen, Ótemető u. 2-4).

Szeretettel várjuk a szakmagyakorlókat, illetve az épületgépészeti rendszerek és berendezések iránt érdeklődőket!