Az MTA doktora lett Dr. Kalmár Ferenc

2020, január 17 - 18:00
2019. december 5-én felavatták a Magyar Tudományos Akadémia új doktorait Budapesten.

Dr. Kalmár Ferenc, tanszékünk főiskolai tanára elnyerte a kutatók számára adható egyik legrangosabb hazai elismerést. Az MTA doktora címet az Akadémia annak ítélheti oda, aki tudományos fokozattal rendelkezik, az általa művelt tudományszakot a tudományos fokozat megszerzése óta is eredeti tudományos eredményekkel gyarapította, tudományszakának mértékadó hazai és nemzetközi tudományos körei előtt ismert és elismert, kiemelkedő tudományos kutatói munkásságot fejt ki, tudományos eredményeit pedig doktori műben foglalja össze.

Tanár Úrnak a cím megszerzéséhez sok szeretettel gratulálunk és további munkájához sok sikert kívánunk!

Az MTA hetvenhárom új doktorát köszöntötték az Akadémián

A Magyar Tudományos Akadémia új doktorai 2019-ben